Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ko verslą išmokė pandemija?

06.01 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Baigėsi Žinių radijo vykdytas projektas „Sėkmės receptai”. Juo siekėme atkreipti visuomenės dėmesį į Lietuvoje registruotas ir veikiančias įmones, kurios pasaulinės pandemijos situacijoje ir šalyje įvedus karantiną susidūrė su verslo organizavimo ir valdymo sunkumais, tačiau prisitaikė ir atrado naujų galimybių sėkmingai veikti. Pustrečio mėnesio Žinių radijo eteryje skambėjo laidos, kuriose įmonės pasakojo savo istorijas – kai kurios jų grįstos kardinaliais verslo pokyčiais, kai kurios – labiau kosmetiniais pakeitimais, bet visos įmonės žavi savo kūrybiškumu ir noru rasti sprendimą net ir sunkiausioje situacijoje. Tad atėjo metas paskelbti rezultatus ir sudėlioti visus taškus ant  „i”.

Laidoje dalyvauja Žinių radijo projekto „Sėkmės receptai“ ekspertų komisijos nariai: alternatyvaus verslo finansuotojo „Noviti Finance“ direktorius Linas Armalys, Lietuvos verslo konfederacijos viceprezidentas, „Compensa Life“ verslo plėtros vadovas Marius Dubnikovas, UAB „ESET Lietuva“ vadovas Tomas Parnarauskas, marketingo ekspertas, konsultantas, Lietuvos Marketingo Asociacijos valdybos narys, Žinių radijo laidos „Rinkodaros guru“ autorius ir vedėjas Giedrius Juozapavičius ir konkurso laimėtojas - UAB "Novameta" vadovas Mindaugas Jonuškis.

--

Iš viso konkurse rungėsi 40 įmonių. Apibendrinus ekspertų komisijos ir internetinio balsavimo rezultatus, paaiškėjo Žinių radijo organizuoto konkurso „Sėkmės receptai“ nugalėtojas. Juo tapo UAB “Novameta”, gaminanti nerūdijančio plieno profesionalią virtuvės įrangą ir ne tik. Po įnirtingos kovos – antrąją vietą užėmė UAB “Via Unica”, valdanti viešbutį ROMANTIC, trečiąją – VŠĮ “TrenkTuras”, organizuojanti masinius pėsčiųjų žygius.  

Tad sveikiname nugalėtoją!

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai