Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kiek pavojingas populizmas?

01.10 Ketvirtadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, linkėdama Lietuvos piliečiams laimingų Naujųjų metų, savo trumpoje kalboje palinkėjo „neleisti įsigalėti KARINGAM NERAŠTINGUMUI ir AGRESYVIAM POPULIZMUI“.

Seimo pirmininkas interviu „Žinių radijui“ į prezidentės raginimus neleisti įsigalėti karingam neraštingumui ir agresyviam populizmui sureagavo teigdamas, kad D. Grybauskaitė tiesiog ieško gerai skambančių frazių. 

„Aš manau, kad mes kartais susigalvojame po iškilesnę frazę, kurią norima naudoti, kad ji būtų cituojama“, – tvirtino V. Pranckietis.

Galiausiai Seimo vadovas suabejojo, ar linkėjimas kovoti su populizmu yra apskritai aktualus.

„Populizmas visada buvo ir bus, kadangi per rinkimus yra žadama daug daugiau negu galima įgyvendinti“, – apibendrino Seimo pirmininkas

Laidoje apie tai, kiek pavojingas populizmas, diskutuoja Vytauto Didžiojo universiteto prof. Lauras Bielinis, Mykolo Romerio universiteto politologė Rima Urbonaitė ir „valstiečių“ partijos atstovas spaudai Liutauras Ulevičius.

Komentarai


Naujausi epizodai