Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kas išdaužė opozicijai dantis?

02.12 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Neseniai „Lietuvos žinios“ rašė:

„Per dvejus pastarosios Seimo ir Vyriausybės kadencijos metus opozicinės partijos nesugebėjo tapti rimta atsvara valdantiesiems. Nors Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga suteikia daug progų opozicijai pademonstruoti raumenis, sėkmingai tuo pasinaudoti ji nesugeba. Didžiosios opozicinės partijos Lietuvos politiniame lauke atrodo gana blankiai. Politologų teigimu, socialdemokratai ir liberalai kamuojasi su vidinėmis problemomis, o konservatoriai, nors ir bando būti aktyvūs, visų savo galimybių toli gražu neišnaudoja. Be to, jiems trūksta ir vienybės. Per dvejus metus opozicinės parlamento frakcijos taip ir nesugebėjo išsirinkti Seimo opozicijos lyderio.“

Laidoje diskutuoja socdarbiečių partijos pirmininkas Gediminas Kirkilas, socialdemokratas Juozas Olekas ir konservatorius Mykolas Majauskas.

Komentarai


Naujausi epizodai