Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip senjorams padėti atrasti save darbo rinkoje?

11.17 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Per pastaruosius dešimt metų dirbančių pensininkų skaičius išaugo ketvirtadaliu. Tai lemia ne tik prasta materialinė padėtis, bet ir noras būti naudingais, prasmingai leisti laiką. Darbo rinkoje ilgiau išlieka vyresnio amžiaus vadovai, kvalifikuoti darbininkai, tarnautojai, paslaugų sektoriaus specialistai, o susirasti darbą gerokai sunkiau nekvalifikuotiems darbininkams. Senjorai, kurie kasdien ar bent keletą dienų per savaitę keliauja į darbą jaučiasi linksmesni, trykšta didesniu opotimizmu. Kaip valstybė gali padėti senjorams atrasti save darbo rinkoje?

Diskutuoja darbų saugos specialistas Povilas Spundzevičius, vyr. buhalterė Aldona Mikalauskienė, žemės ūkio bendrovėje dirbanti Kristina Vencevičienė ir Užimtumo tarnybos direktorė Inga Balnanosienė.

Laida „Atviras pokalbis" rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai