Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip senjorai gali įsilieti į bendruomenių veiklą?

2020-11-03, Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Lietuvoje tik kas dešimtas vyresnio amžiaus žmogus dalyvauja visuomeninėje veikloje. Europos Sąjungos šalyse į bendruomenių susibūrimus ateina net trečdalis senjorų. Pagal senjorų aktyvumą esame paskutiniai. O juk dalyvavimas nevyriausybinėse organizacijose kiekvienam padeda rasti bendraminčių, palaikyti geresnę fizinę ir psichologinę sveikatą, plėtoti tampresnius socialinius ryšius. Kaip senjorai gali įsilieti į bendruomenių veiklą?

Pašnekovai: Lukšių seniūnas Vidas Cikana, Lietuvos vietos bendruomenių organizacijų sąjungos tarybos pirmininkas, KBCA tarybos pirmininkas Prof. Ramūnas Navickas, Projekto „Senjorų avilys“ vadovė Ingrida Ivanauskienė ir Kauno senjorų tarybos pirmininkas Gediminas Žemaitis, kuriam šiemet atiteko „Metų veikliausio“ senjoro titulas „Metų senjorų“ apdovanojimuose.

Laida „Atviras pokalbis" rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai