Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip gyventi su narcizais?

07.23 Penktadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Kaip visada, mėnesio pabaigoje penktadienį studijoje apie gyvenimą kalbamės su psichologe, rašytoja Ramune Murauskiene ir konsultantu, lektoriumi Vaidu Arvasevičiumi.

Šį kartą kalbėsime apie vyrus narcizus ir gyvenimą su jais. Nors internete ir knygynuose gausu informacijos apie narcistines asmenybes, masiškai daug moterų žlugdosi savo gyvenimus, ignoruodamos kraupią savo gyvenimo realybę ir nesiima atsakomybės už savo elgesį.

Problema sprendžiasi tuomet, kai viską tinkamai įvardiname. Kuo pavojinga toksiško žmogaus sąvoka? Kokia esmė slepiasi už toksiškų santykių? Kodėl moters aukos pozicija labai tinkama narcizui, bet visai neefektyvi jo moteriai? Ką svarbu žinoti apie vaikų tėvą – narcizą? Kas skatina moteris įsitraukti į kupinus psichologinio smurto, manipuliacijų ir nemeilės santykius?

Šioje laidoje mes neteigiame, kad narcizai yra tik vyrai. Tačiau šį kartą nagrinėjame būtent santykius su vyru narcizu.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai