Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kaip atpiginti populiariausių skolų išieškojimą?

02.28 Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Santykinai nedidelės skolos – iki 1500 eurų – sudaro 86 proc. visų priverstine tvarka išieškomų skolų. Pradelstos skolos administravimas ir ilgas priverstinio išieškojimo procesas sukelia finansines pasekmes skolininkui. Tačiau priverstinis išieškojimas prasideda tik tada, kai visomis kitomis atsiskaitymo priemonėmis skolingi žmonės nepasinaudoja.

Tai verčia ieškoti būdų, kaip sumažinti nedidelių ir vidutinio dydžio skolų priverstinio išieškojimo poreikį ir palengvinti priverstinio atsiskaitymo naštą.

Laidoje dalyvauja Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė, Lietuvos antstolių rūmų prezidiumo pirmininkė, antstolė Inga Karalienė ir advokatų kontoros LEADELL Balčiūnas & Grajauskas advokatas, vyresnysis teisininkas Konradas Pabijanskas.

Komentarai


Naujausi epizodai