Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kada jau matome artėjančių rinkimų ženklus?

10.11 Penktadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Lygiai už metų, spalio 10 dieną vyks Seimo rinkimai. Ateities niekada negali nuspėti, bet viena – aišku. Nugalėtojai matuosis postus, bet pralaimėtojai analizuos, ką ne taip padarė, ir rausis plaukus dėt to, kad ne visomis galimybėmis pasinaudojo. Politologai, kaip dažnai būna, apibendrins – rinkimų kampanija nuobodi, žmonės abejingi.

Ar galima teigti, kad de facto rinkimai jau prasidėjo? Ar reikia į kiekvieną politiką žiūrėti įtariai, o į kiekvieną visuomeninę iniciatyvą – kaip į kampanijos preliudiją? Ar sąžininga yra mėginti keisti žaidimo taisykles, o gal atvirkščiai – dar turime šansą padaryti rinkimus įdomesniais ir teisingesniais. Apie tai laidoje diskutuoja viešųjų ryšių specialistas Mindaugas Lapinskas, MRU docentas Virgis Valentinavičius ir politikas Kristupas Krivickas.

Komentarai


Naujausi epizodai