Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kada jau matome artėjančių rinkimų ženklus?

10.11 Penktadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Lygiai už metų, spalio 10 dieną vyks Seimo rinkimai. Ateities niekada negali nuspėti, bet viena – aišku. Nugalėtojai matuosis postus, bet pralaimėtojai analizuos, ką ne taip padarė, ir rausis plaukus dėt to, kad ne visomis galimybėmis pasinaudojo. Politologai, kaip dažnai būna, apibendrins – rinkimų kampanija nuobodi, žmonės abejingi.

Ar galima teigti, kad de facto rinkimai jau prasidėjo? Ar reikia į kiekvieną politiką žiūrėti įtariai, o į kiekvieną visuomeninę iniciatyvą – kaip į kampanijos preliudiją? Ar sąžininga yra mėginti keisti žaidimo taisykles, o gal atvirkščiai – dar turime šansą padaryti rinkimus įdomesniais ir teisingesniais. Apie tai laidoje diskutuoja viešųjų ryšių specialistas Mindaugas Lapinskas, MRU docentas Virgis Valentinavičius ir politikas Kristupas Krivickas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai