Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką vežėjai susitarė su profsąjungomis?

09.18 Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Šį pirmadienį ,Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija (LINAVA) ir Baltijos transporto profesinių sąjungų konfederacija „Solidarumas“ bei Lietuvos transporto darbuotojų profesinė sąjunga „Solidarumas“ pasirašė susitarimą dėl vairuotojų darbo sąlygų gerinimo.

Abi pusės susitarimą vertina kaip žingsnį į priekį socialinio dialogo kelyje, kurio eigoje neturi nukentėti nei viena šalis – nei net 12 proc. šalies BVP generuojantis pervežimo sausumos keliais sektorius, nei šio sektoriaus darbuotojai.

Žengę šį žingsnį, abi pusės supranta, kad derybos turi vykti įsiklausant į vienas kito argumentus ir randant bendrus sprendimus.

Laidoje diskutuoja LINAVA sekretorius transporto politikai Tomas Garuolis, Baltijos transporto profesinių sąjungų konfederacijos vadovas Gintaras Čiužas, darbo teisės ekspertas,  VU teisės fakulteto docentas, advokatas Justinas Usonis, Socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Eglė Radišauskienė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai