Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ką verslui reiškia gripas?

11.21 Ketvirtadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Specialistų teigimu, mūsų šalyje gripo sezonas dažniausiai prasideda spalį ir tęsiasi net iki gegužės. Taigi, gripo sezonas oficialiai jau yra prasidėjęs, o, kaip teigiama, virusas piką pasiekią gruodžio ir sausio mėnesiais – tuomet sergamumas būna didžiausias.

Kasmet Lietuvoje gripu suserga 5-10 proc. suaugusiųjų ir 20-30 proc. vaikų. Tai išties nemenki skaičiai.

Todėl nenuostabu, kad artėjant žiemai, žmonės vis atidžiau žvelgia į savo sveikatą ir ieško būdų kaip sustiprinti imunitetą.

Vienas iš tų būdų – skiepai. Juos skatina ir dabartinė valdžia, už pasisako ir gydytojai.

O kaip verslas vertina skiepų naudą, ar įmonių vadovai linkę skiepyti savo darbuotojus vardan darbo našumo? Ar verta investuoti į darbuotojų sveikatą ir aplamai, ar skiepas yra ta priemonė, kuri užtikrins kad darbuotojai nesusirgs?

Apie tai šiandien kalbame su šeimos gydytoja Elena Šuke, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentu Valdumi Sutkumi ir Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos stiprinimo skyriaus patarėja Nerija Kuprevičiene.

Komentarai


Naujausi epizodai