Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Globalistai ar patriotai: kam priklauso pasaulis?

10.18 Penktadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Sakydamas kalbą iš Jungtinių Tautų tribūnos Donaldas Trumpas akcentavo patriotizmą ir nacionalinio intereso svarbą, taip pat pareiškė, kad „globalistai“ nelaimės, nes ateitis priklauso ne jiems. D. Trumpas nepraleido progos pažymėti, kad JAV išlaidos gynybai daro pasaulį saugesne vieta.

Prezidentas Gitanas Nausėda sako pritariantis Jungtinių Valstijų vadovo Donaldo Trumpo kalboje Jungtinėse Tautose išsakytai minčiai, jog ateitis priklauso patriotams. Anot G. Nausėdos, būtent tėvynės meilės skatinami patriotai „stumia mus į priekį“, tačiau taip pat tvirtino, kad patriotizmas neprieštarauja globalizmui. 

Laidoje diskutuoja filosofas Vytautas Rubavičius, diplomatas, politikos apžvalgininkas Mečys Laurinkus ir istorikas, viešųjų ryšių ekspertas Linas Kontrimas.

Komentarai


Naujausi epizodai