Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Galimos sankcijos Lenkijai: kaip elgtųsi Lietuva?

10.10 Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Spalio mėnesį minime Abiejų Tautų tarpusavio įžadų paskelbimo dieną.

1791 m. spalio 20 d. buvo priimtas Abiejų Tautų tarpusavio įsipareigojimo įstatymas, pagal kurį Lietuvos ir Lenkijos Abiejų Tautų Respublika liko federacinio pobūdžio. Lietuva ir Lenkija įtvirtintos kaip lygiavertės partnerės Respublikoje. Šis įstatymas laikomas 1791 m. gegužės 3 d. Konstitucijos pataisa.

Ši data rodo, kokie svarbūs ir mums ir Lenkijai tarpusavio santykiai.

Laidoje diskutuoja Seimo Europos reikalų komiteto pirmininkas Gediminas Kirkilas, Seimo Užsienio reikalų komiteto narys Audronius Ažubalis, Lietuvos lenkas, lenkų diskusijų klubo narys Aleksandras Radčenko ir europarlamentaras Valentinas Mazuronis.

 

Projektą bendrai finansavo Europos Sąjunga vykdant Europos Parlamento dotacijų programą komunikacijos srityje. Europos Parlamentas nedalyvavo rengiant projektą ir nėra atsakingas už projekte pateikiamą informaciją ar nuomones ir nėra su jomis susaistytas. Už minėtą informaciją ir nuomones vadovaujantis taikytinais teisės aktais atsakingi tik autoriai, kalbinti asmenys, redaktoriai arba programos transliuotojai. Europos Parlamentas taip pat nėra atsakingas už bet kokią tiesioginę ar netiesioginę žalą, galinčią kilti dėl projekto įgyvendinimo.

Komentarai


Naujausi epizodai