Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Futbolas yra politika, o kiek politikos reikėtų futbole?

08.04 Antradienis 09:10
Marijus Gailius

Lietuvos futbolo federacija atsidūrė visuomenės dėmesio centre. Kaltinama uždarumu ir vilkdama abejotinos reputacijos šleifą federacija, prezidentu perrinkusi Tomą Danilevičių, toliau gyvins vos gyvą šalies futbolą.

Filosofas Leonidas Donskis yra pastebėjęs, kad „ne mažiau futbolui pavojinga yra destrukcija, rasinės ir tautinės neapykantos bei politinių aistrų perkėlimas į jį“. Vis dėlto ar nereikėtų daugiau politinės aistros atsiimant Lietuvos futbolą iš uždaros grupės į visuomenės rankas?

Diskutuoja Seimo laikinosios grupės „Už Lietuvos futbolo ateitį“ pirmininkas Arvydas Anušauskas, politikos analitikas Donatas Puslys, ryšių su visuomene profesionalas Arijus Katauskas, antikorupcinės organizacijos „Transparency International“ projektų vadovė Ingrida Kalinauskienė.

Komentarai


Naujausi epizodai