Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Dėl nuotolinio mokymo kone pusė šalies vaikų – ties emocinio sutrikimo riba. Ką daryti?

06.08 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Psichologai ir vaikų gerove besirūpinančios organizacijos gerokai sunerimę dėl vaikų būklės – užsitęsus nuotoliniam mokymui, kone pusė vaikų jau dabar balansuoja ties emocinio sutrikimo riba. Nuo pirmojo karantino, šis skaičius patrigubėjo.

Tarp jaunimo nerimo lygis dėl ateities taip pat aukščiausias iš visų tirtų grupių, rodo tyrimai. Jaunimas itin pasigenda kontakto ir gyvo ryšio įvairovės. Kas lėmė tokią vaikų būklę? Dėl ko jaunimas, regis paskendęs socialiniuose tinkluose, labiausiai pasigenda žmogiško ryšio ir socializacijos? Ką turime padaryti, kad stablizuotume ir pagerintume vis prastėjančią vaikų ir jaunimo emocinę būklę?

Laidoje dalyvauja Vilniaus universiteto filosofijos fakulteto profesorė, psichologė, prof. Roma Jusienė, švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, „Kantar“ rinkos tyrimų ir įžvalgų direktorė, Renata Sadunišvili.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai