Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Darbo rinka ir tautinės mažumos – ką žinome apie esamą situaciją?

12.29 Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Įgyvendintas projektas skirtas skatinti tautinių mažumų atstovų integraciją į darbo rinką ir į visuomenę. Be kitų, edukacinių ir mokomųjų veiklų, kurių metu apmokyta daugiau nei 850 nevyriausybinio, viešojo sektoriaus darbuotojų, darbdavių ir visuomenės atstovų, sukurta tautinių mažumų atstovų įsitvirtinimo darbo rinkoje stebėsenos metodika – padarytas reikšmingas žingsnis, leisiantis nuosekliai, nuolat ir vertinant pokytį stebėti situaciją.

Studijoje svečiuojasi Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorė dr. Vida Montvydaitė ir VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto dekanas, istorikas, politologas prof. dr. Šarūnas Liekis.

„Laidą „Atviras pokalbis" pristato Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, kartu su partneriais įgyvendindamas projektą „Tautinių mažumų atstovų įsitraukimas į darbo rinką", finansuojamą iš Europos socialinio fondo lėšų.

ES logo

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai