Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Buvęs VSD vadovas mano, kad marginalų veikla rudenį tikrai suintensyvės

08.10 Trečiadienis 09:10
Aušra Jurgauskaitė

„Artimiausiu metu yra numatyta teisės aktų dėl Rusijos ir kitų Lietuvai nedraugiškų autoritarinių valstybių keliamų grėsmių valstybės saugumui ir kito jų daromo neigiamo poveikio užkardymo peržiūra ir planuojama parengti teisės aktų pataisas, kurios padidintų užkardymo priemonių efektyvumą. VSD, kartu su kitomis valstybės institucijomis, dalyvaus šiame teisėkūros procese“, – portalui lrt.lt sakė VSD atstovė Aurelija Vernickaitė. Apie tai prabilta po Algirdo Paleckio bendražygių kelionių į Baltarusiją ir Maskvą bei Generalinei prokuratūrai pradėjus tyrimą dėl jo vardu įkurtos asociacijos „Tarptautinis geros kaimynystės forumas“.

Saugumo ekspertas Ignas Stankovičius ir buvęs VSD vadovas, politikos apžvalgininkas Mečys Laurinkus abejoja būtinumu pildyti teisės aktus dėl marginalų veiklos. I. Stankovičius sako, kad reikia stiprinti visuomenės atsparumą ir tuo turėtų užsiimti žiniasklaida, o M. Laurinkus – kad teisės aktų pildymais gali būti perlenkta lazda.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai