Paskambinkite į studiją

Kraunasi...

Ar visi valstiečiai pakels valdžios naštą?

11.24 Ketvirtadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Po truputį aiškėja naujos valdžios kontūrai.  Kiekvieną paskyrimą vejasi abejonės. Ar pajėgs, ar sugebės,  ar  įveiks?  Pirmasis aptarimų eilėje buvo naujasis Seimo pirmininkas Pranskietis. Apžvalgininkai  svarstė, kaip antrose  pagal rangą pareigose susitvarkys iš akadėminės veiklos atėjęs ir daugiausia iki tol viešai tik ladose apie sodus kalbėjęs agronomas. Ar ne per didelės pareigos šitam žmogui- klausė  politologai?

    Antrasis  neįtinkantis  analitikams naujasis premjeras Skvernelis. Rimvydas  Valatka nevyniojo į vatą: dabar dar daugiau bus policinės valstybės. Nors reitingai aukšti, nemažai galvojančių , kad Skvernelio vieta  geriausiu atveju  būti  tik VRM ministru. Be to ir angliškai kalbėti naujasis premjeras tik dabar mokosi. Komitetų pirmininkai irgi kelia klausimų . Sveikatos komiteto pirmininkei teologija  painiojasi su  kontracepsija,  biudžeto komitete keitimai dar nepradejus dirbti,  o ir šiaip daug pasimetusių ,  sunkiai naująjį darbą išmanačių žmonių.

Laidoje dalyvauja: Tomas Tomilinas- Seimo narys, LVŽS; Vytautas Bruveris- Lrytas.lt apžvalgininkas; Liutauras Ulevičius- tinklaraštininkas; Arūnas Valinskas- buvęs Seimo pirmininkas

Komentarai