Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar valdžia nori kištis į žiniasklaidą?

01.23 Ketvirtadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Dar šiais metais valdančioji Valstiečių ir žaliųjų partija ir jų atstovo valdoma Kultūros ministerija tikisi perimti valstybės paramos žiniasklaidai skirstymą iš daugelį metų tai dariusio Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo. Tokios, vadinamos, reformos priežastis – noras didinti valstybės paramos žiniasklaidai skirstymo skaidrumą ir efektyvumą. Dar viena priežastis – kultūros leidinių nepasitenkinimas per mažu valstybės finansavimu kultūrinei žiniasklaidai. Žadėdama daugiau pinigų žiniasklaidai ir tuo pačiu didindama valdžios kontrolę pinigų skirstymui, valdančioji partija sulaukia ir priekaištų, jog tokie pokyčiai gali padidinti politikų ir valdžios kišimąsi į žiniasklaidos veiklą.

Apie tai diskusija su studijos svečiais. Laidoje dalyvauja kultūros viceministrė Regina Jaskelevičienė, Kultūros periodinių leidinių asociacijos vadovė Monika Krikštopaitytė, Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius ir Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo Tarybos pirmininkė Vaiva Žukienė

Komentarai


Naujausi epizodai