Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Seimas elgiasi kaip buldozeris?

07.12 Ketvirtadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis, neseniai  kalbėdamas „Žinių radijuje“, pabrėžė, kad nerimą kelia ne tik mokesčių reformos skubotas priėmimas, bet ir Seimo statuto nepaisymas.

„Situacija šiandien – kebli. Vieną vertus, valdančioji dauguma, prisijungusi „Tvarkos ir teisingumo“ narius, sugebėjo buldozeriu stumti mokesčių reformas, kurios tikrai neaišku ką Lietuvai atneš, nes yra labai rizikingų dalykų, ir greičiausiai pasekmes pamatysime tik kitos ekonominės krizės metu. Antra vertus, nerimą kelia bendra demokratijos būklė Lietuvoje, kurią šiandien vertinu ypač prastai. Po to, kai Seimas balsavimu patvirtino, kad galima nesilaikyti Statuto, kad jo laikymasis tampa pasirenkamu dalyku, o ne privaloma norma“, – teigė G. Landsbergis.  

Laidoje diskutuoja Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pavaduotojas Tomas Tomilinas, TS-LKD narys Dainius Kreivys ir viešųjų ryšių ekspertas Mindaugas Lapinskas.

 

 

Komentarai