Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar rinkimų kampanija nušviečiama objektyviai?

01.11 Penktadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Iki rinkimų liko mažiau nei du mėnesiai, bet, išėjus į gatvę, jų nesijaučia. Nėra mitingų, reklamų, agitatorių. Net kandidatai kažkur slapstosi, nebent tik į laidas ateina. Šansas sutikti gyvą kandidatą panašus, kaip sutikti dinozaurą.

Todėl lieka remtis radiju, televizija ir kita žiniasklaida. Ten politologai ir ekspertai komentuoja, kas ką pasakė, kas į kokią koaliciją eis, kokią programą vykdys. Iš pirmo žvilgsnio, bus galima padaryti racionalų sprendimą.

Tačiau ar taip, remdamiesi politologų ir ekspertų nuomonėmis, iš tiesų esame laisvi? Ar viešoji erdvė nėra a priori prisotinta simpatijų, antipatijų, kurios dar labiau iškraipo žmonių valią? Kokie tada lieka būdai susidaryti nuomonę apie kandidatus ir jų programas? Ir, apskritai, ar galima kalbėti apie objektyvų kampanijos nušvietimą?

Apie tai pas mus laidoje diskutuos viešųjų ryšių ekspertas Mindaugas Lapinskas, MRU politologas Virgis Valentinavičius ir portalo 15min.lt aktualijų skyriaus redaktorė Liepa Želnienė.

Komentarai


Naujausi epizodai