Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar per 7 metus po „Garliavos proceso“ antstolių darbas tapo saugesnis?

2019-11-12, Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Buvusios teisėjos ir parlamentarės Neringos Venckienės pargabenimas į Lietuvą antstoliams primena ne tik garsiąją „Garliavos“ bylą. Vaikų perdavimo procesų Lietuvoje gerokai daugiau ir visi jie savaip sudėtingi.

Vien šiuo metu antstoliams tenka vykdyti septynias vaiko perdavimo bylas ir dar 225 procesus dėl bendravimo su vaiku tvarkos.

Labai dažnai antstoliai tampa sprendimui besipriešinančios šalies neapykantos taikiniu. Per 16 metų – beveik pusantro šimto smurtinių ir chuliganiškų išpuolių.

Kodėl tėvai nepasidalija vaikų be antstolio? Ir dėl kokių priežasčių valstybės patikėtas funkcijas vykdantiems antstoliams tenka rizikuoti ne tik savo, bet ir savo šeimos narių sveikata ir gyvybe?

Laidoje diskutuoja Lietuvos antstolių rūmų prezidiumo narė, antstolė Sonata Vaicekauskienė, klinikinė psichologė prof. dr. Aistė Diržytė ir advokatė Jurgita Žiužnienė.

Laidą „Atviras pokalbis“ remia Lietuvos antstolių rūmai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai