Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Lietuvos vaikams dovanojame laimingą vaikystę?

11.19 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Nuo nepriklausomybės atgavimo vaiko teisių apsaugos srityje Lietuva patobulėjo šviesmečiais: susitarėme ir įstatymu uždraudėme visų rūšių smurtą prieš vaikus, patyčių lygis Lietuvos mokyklose pagaliau pradėjo mažėti, atrodo, sėkmingai įgyvendiname Lietuvos be globos namų reformą.

Tačiau nevyriausybininkai tvirtina, jog vis dar yra priversti daugiavaikėms Lietuvos šeimoms kasti šulinius, dengti stogus, dienos centruose maitinti vaikus, pirkti jiems žieminius batus – vis dar gelbėti vaikus nuo begalinio skurdo ir apleistumo. 

JT Vaiko teisių konvencijos 30-mečio išvakarėse apie tai kalbėsimės su Vaiko teisių apsaugos kontroliere Edita Žiobiene, Seimo nare konservatore Monika Navickiene, organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generaline direktore Rasa Dičpetriene ir psichologe Silvestra Markuckiene.  

Komentarai


Naujausi epizodai