Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar Lietuvoje kas nors konkuruoja dėl talentų?

11.22 Trečiadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Gyventojų migracija į didžiuosius Lietuvos miestus, emigracija, darbo jėgos senėjimas – lemia vis didesnį darbuotojų trūkumą regionuose. Kvalifikuotų specialistų stygius trukdo įmonių konkurencingumo ir produktyvumo augimui, stabdo užsienio investicijas ir jau veikiančių įmonių plėtrą.

Darbuotojų ir kvalifikuotų specialistų trūkumas – problemos, kurių sprendimui reikia laiko. Ką daryti, kai laiko neturime? Kaip kovojame dėl talentų šiandien? Kokius namų darbus turime padaryti rytoj, kad šioje kovoje laimėtojais būtume mes?

Laidoje dalyvauja ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo „Vaikystės sodas“ ir Karalienės Mortos mokyklos steigėja dr. Austėja Landsbergienė, „TMD Partners“ konsultantas Darius Pietaris, Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų Profesinio mokymo ir švietimo skyriaus vadovė Edita Grigaliauskienė ir Šiaulių prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška.

Laidos partneris - Šiaulių miesto savivaldybė.

Komentarai


Naujausi epizodai