Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar keičiami įstatymai išgelbės Lietuvą nuo skolų?

09.25 Antradienis 09:10
Raigardas Musnickas

Laiku negrąžintos skolos – didelė problema. Lietuvos skolininkų portfelyje įšaldyta daugiau nei 4 mlrd. eurų skolų, arba daugiau kaip dešimtadalis šalies bendrojo vidaus produkto. Tai nesumokėti atlyginimai darbuotojams, komunaliniai mokesčiai, negrąžintos paskolos, nesumokėtos baudos už administracinės teisės pažeidimus ir daugybė kitų skolų.

Kas pasikeis nuo gruodžio įsigaliojus sušvelnintai skolų išieškojimo tvarkai? Ką žada tolesni antstolių veiklos pertvarkymai? Ar bus išlaikytas kreditorių ir skolininkų interesų balansas?

Apie tai diskutuoja Lietuvos antstolių rūmų prezidiumo pirmininkė Inga Karalienė,  teisingumo viceministras Eugenijus Šuliokas, VU Teisės fakulteto prof., habil. dr. Vytautas Nekrošius, Lietuvos verslo konferencijos prezidentas telefonu Valdas Sutkus, taksi įmonės vadovas Stasys Škimelis,  Prienų rajono Kristapiškių kaimo saugios kaimynystės grupės pirmininkas Linas Ambrasas.

 

Laidą „Atviras pokalbis“ remia Lietuvos antstolių rūmai.

 

Komentarai


Naujausi epizodai