Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ar karantinas stabdo, ar skatina „vaikų dalybų“ virusą?

03.26 Ketvirtadienis 09:10
Raigardas Musnickas

Viena bėda – ne bėda. Lietuvoje plinta ne tik koronavorusas. Antstoliai perspėja, kad jau kuris laikas geometrine progresija daugėja ir skyrium gyvenančių tėvų bandymų manipuliuoti vaikais. O dabartinė ekstremali situacija problemą aštrina dar labiau: daugelis buvusių sutuoktinių pasinaudoja karantinu kaip pretekstu uždrausti antrai pusei bendrauti su vaiku.

Antstoliai ir psichologai taip gudraujančių tėvų klausia: „Ar tikrai norite, kad Jūsų vaikas užaugtų nelaimingu žmogumi?“. Juk vaikui svarbūs ir reikalingi abu tėvai!

Ką šeimų procesuose galima ir ko negalima sureguliuoti teisinėmis priemonėmis? Kokios tipinės tėvų piktnaudžiavimo schemos, koks jų poveikis vaikų raidai? Ko reikia, kad nuo 2020 metų šeimos bylose privalomai taikoma mediacija konfliktuojančius tėvus atvestų į kompromiso kelią?

Laidoje diskutuoja Vilniaus miesto apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas Jan Maciejevski, antstolis Saulius Virbickas ir VšĮ biuro „Pactum” vadovė ir mediatorė Odeta Intė.

Laidą „Atviras pokalbis“ remia Lietuvos antstolių rūmai.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai