Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ko bijo bebaimiai infektologai?

10.09 Penktadienis 10:05
Ignas Klėjus

Pandemijos akivaizdoje infekcinių ligų gydytojai tapo tikrais herojais. Jiems kasdien tenka susidurti su ligomis, kuriomis gali užsikrėsti ir patys. Bet ar iš tiesų infektologai labiausiai bijo patys susirgti?

Gydytojų nuomone, pasaulyje siaučiantis koronavirusas didžiąją dalį visuomenės privertė pamiršti kitas svarbias sveikatos problemas, kurios iš tiesų niekur nedingo. Kokios tai problemos? Ko labiausiai bijo infekcinių ligų gydytojai ir kokia jų kasdienybė?

Atsakymai į klausimus pokalbyje su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų, Infekcinių ligų centro vadove prof. Ligita Jančorienė.

Laidą „Ateitis priklauso tiems" remia „Optometrijos centras“ - išskirtinis dėmesys jūsų akims ir regėjimo korekcijai. Daugiau informacijos www.optometrija.lt

Komentarai


Naujausi epizodai