Paskambinkite į studiją

barzdylos3000
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Žinomi verslo konsultantai vadovų nesėkmes analizuos radijo laidoje

02.05 Antradienis

Vasario 5 d. Žinių radijuje startuoja nauja laida „Genties LINK“. Jos vedėjais taps verslo konsultantas, sertifikuotas žmogaus elgsenos ekspertas Romualdas Mačiulis ir vadovų koučingo ekspertas Povilas Petrauskas. Laidos vedėjai žada, kad kiekviena laida bus skirta praktinei situacijai organizacijoje aptarti, ką ir kodėl reikėtų daryti, kad būtų išvengta nesėkmių ir organizacija veiktų kaip darnus kolektyvas, siekiantis bendro tikslo.

„Su Povilu Petrausku vis susitikdavome įvairiose verslo konferencijose, kuriose tiek jis, tiek aš kalbėdavome organizacijoms svarbiomis temomis, kaip vadovauti pardavimo komandoms, kokią įtaką organizacijai daro jos turima vertybių sistema ir pan. Galiausiai Povilas pakvietė mane pasikalbėti savo videokanale. Po keleto tokių pokalbių tapo aišku: Povilas žino, kaip atrodo vadovo kasdienybė, o aš – kaip žmonės elgiasi organizacijoje, jis radijo laidų vedėju yra dirbęs dar tuo metu, kai radijo įrašai buvo rašomi į kasetes, aš – radijo laidose esu dalyvavęs kaip pašnekovas. Mums bendra tik tai, kad abu padedame organizacijoms ir auginame barzdas“, – juokavo Romualdas Mačiulis.

„Tikiuosi, kad Povilas radijo laidų vedėjo įgūdžių neprarado, o ir aš kaip laidos dalyvis neblogai pasirodžiau. Laidos, kuriose pasakojau, kodėl žmonės nepasiekia išsikeliamų tikslų, kokie bruožai leidžia atpažinti sėkmingą vadovą, sulaukė klausytojų susidomėjimo“, – sakė R. Mačiulis.

Pasak jo, laidos pavadinimą „Genties LINK“ įkvėpė skaityta knyga, kurioje į organizaciją siūloma žvelgti kaip į gentį.

Kartais praktines situacijas, į kurias patenka organizacijos, laidos vedėjai aptars patys, kartais – pasikvietę savo srities ekspertus. Planuojama, kad laidos pašnekovais taps Dainius Baltrušaitis, Darius Pietaris, Paulius Kovas, Saulius Jovaišas, Milda Sabienė,  Agnė Zinkevičiūtė, Dalius Misiūnas ir kt.

Kiek tikėti gyvenimo aprašyme pateikta informacija, į ką atkreipti dėmesį ir kaip geriau pažinti žmogų, kurį svarstome pakviesti dirbti kartu? Kaip elgtis vadovui, jei darbuotojas nuolat grasina išeiti iš darbo – mėginti jį išlaikyti ar leisti išeiti? Ar vadovui reikėtų imtis taikyti konfliktuojančius darbuotojus? Darbas su draugais – verslo sėkmė ar krachas? Ar verta investuoti į darbuotoją, kuris, įgijęs rinkoje itin vertinamų įgūdžių, gali išeiti? Šiomis ir kitomis daugeliui organizacijų vadovų ir darbuotojų aktualiomis temomis ketinama kalbėtis laidoje „Genties LINK“.

Pasak R. Mačiulio, laidų temos ateina iš realių situacijų ir klausimų, su kuriais susiduria įmonių ir organizacijų vadovai. Laidos prioritetas – aiškūs patarimai, ką, kodėl ir kada verta daryti.

Nauja Žinių radijo laida „Genties LINK“ bus transliuojama kiekvieną antradienį, 10.05 val. Ją taip pat bus galima rasti Žinių radijo laidų archyve, klausytis „YouTube“ kanale ar per mobiliąją programėlę „Spotify“. 

Komentarai


Naujausi epizodai