Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Vaiko teisių apsaugos permainos: kas slypi po siauriau apibrėžta saugumo sąvoka?

02.12 Antradienis 17:05
Asta Lataitytė

Seimas antradienį svarstė vaiko teisių apsaugos pakeitimus ir daugiausia ginčų kilo dėl saugumo sąvokos. Galiausiai sutarta saugumo sąvoką palikti, bet ją apibrėžti siauriau – kaip fizinį ir psichinį saugumą. Be to, nutarta, kad psichologiniu smurtu nebus laikomas tinkamas ir pagrįstas vaikų žinių ir gebėjimų vertinimas. Dėl galutinio įstatymo priėmimo bus balsuojama vėliau – kovo mėnesį.
Pokalbis su Seimo nare Dovile Šakaliene.

Antra tema: Antradienį startavo pirmoji Lietuvoje smurtą patyrusiu moterų savitarpio pagalbos platforma MoterysMoterims.lt. Kaip smurtą patiriančios moterys padės viena kitai – pokalbis su Ugne Grigaite, Žmogaus teisių stebėjimo instituto projektų vadove ir kampanijos „Moterys – moterims“ koordinatore.

Trečia tema: Kaip tapti nepriklausomais rinkimų stebėtojais? Į šį klausimą atsakys nuo 2012-ųjų rinkimus stebinčios nevyriausybinės organizacijos „Baltosios pirštinės“ vadovė Marija Šaraitė.

Komentarai


Naujausi epizodai