Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų ir komerciniais, tikslais ir kanalais galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Vaiko teisių apsaugos permainos: kas slypi po siauriau apibrėžta saugumo sąvoka?

02.12 Antradienis 17:05
Asta Lataitytė

Seimas antradienį svarstė vaiko teisių apsaugos pakeitimus ir daugiausia ginčų kilo dėl saugumo sąvokos. Galiausiai sutarta saugumo sąvoką palikti, bet ją apibrėžti siauriau – kaip fizinį ir psichinį saugumą. Be to, nutarta, kad psichologiniu smurtu nebus laikomas tinkamas ir pagrįstas vaikų žinių ir gebėjimų vertinimas. Dėl galutinio įstatymo priėmimo bus balsuojama vėliau – kovo mėnesį.
Pokalbis su Seimo nare Dovile Šakaliene.

Antra tema: Antradienį startavo pirmoji Lietuvoje smurtą patyrusiu moterų savitarpio pagalbos platforma MoterysMoterims.lt. Kaip smurtą patiriančios moterys padės viena kitai – pokalbis su Ugne Grigaite, Žmogaus teisių stebėjimo instituto projektų vadove ir kampanijos „Moterys – moterims“ koordinatore.

Trečia tema: Kaip tapti nepriklausomais rinkimų stebėtojais? Į šį klausimą atsakys nuo 2012-ųjų rinkimus stebinčios nevyriausybinės organizacijos „Baltosios pirštinės“ vadovė Marija Šaraitė.

Komentarai


Naujausi epizodai