Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Ukrainoje žiemos šventės gali būti visai nelinksmos

11.15 Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Prie Ukrainos šiuo metu sutelkta apie 140 tūkstančių Rusijos karių, laidos „Aktualusis interviu“ antrojoje dalyje sako Ukrainos Rytuose šiuo metu esantis politologas Alvydas Medalinskas. Šalies politikai neatmeta, kad Kremlius gali „pasistūmėti tolyn“ į Ukrainos teritoriją. Kijevo gali laukti neramios šventės. Tačiau Vakarų valstybės jam reiškia paramą. Ar gali JAV, Didžioji Britanija ir Europos Sąjunga atgrasyti Rusiją nuo tolesnės situacijos eskalacijos? 

O laidą pradedame tema apie medicinines kaukes ir respiratorius. Nuo šiandien galima dėvėti tik tokias – medžiaginės ar kitos rankų darbo kaukės nebetinkamos. Kodėl? Kaip tinkamai nešioti medicinines kaukes ir respiratorius? Kada kaukes dėvėti būtina? Komentuoja Galina Zagrebnevienė, Sveikatos apsaugos ministerijos Sveikatos stiprinimo skyriaus vyriausioji specialistė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai