Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Tarptautinės teisėsaugos akiratyje – narkotikų platintojai

06.08 Antradienis 17:05
Augustė Lyberytė

Per tarptautinę teisėsaugos institucijų operaciją policija sulaikė daugiau nei 30 su nusikalstamomis grupuotėmis siejamų lietuvių, įtariamų narkotikų platinimu. Iš jų konfiskuota 1,3 tonos narkotikų, kurių vertė siekia 9 mln. eurų.

Šią plataus masto operaciją inicijavo Jungtinių Valstijų Federalinis tyrimų biuras, JAV Narkotikų kontrolės saugumo agentūra, Nyderlandų, Švedijos policija, Lietuvos kriminalinės policijos biuras, Generalinė ir Vilniaus apygardos prokuratūros.

Apie tyrimą pasakoja Lietuvos kriminalinės policijos biuro viršininkas Rolandas Kiškis.

Nelegalia narkotikų kontrabanda Vakarams grasino ir Aliaksandras Lukašenka, reaguodamas į vieningą Europos Sąjungos sprendimą Baltarusijos avialinijoms uždrausti kirsti Bendrijos oro erdvę. Ar galime pastebėti išaugusius nelegalios narkotikų kontrabandos skaičius? Kalbėsimės su Lietuvos Respublikos Muitinės kriminalinės tarnybos atstovu Gediminu Kulikausku.

Antroje laidos dalyje –  „Žinių radijo" žurnalisto Aurimo Perednio laidos „Dienos klausimas" ištrauka apie prezidento Gitano Nausėdos metinę kalbą. Diskutuoja žurnalistas Raimunas Celencevičius bei dienraščio „Lietuvos rytas" žurnalistas Tadas Ignatavičius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai