Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Tai galima ar negalima medžioti Žuvinte?

09.14 Pirmadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Prieš aiškinantis medžioklės taisykles Žuvinto rezervate, aptarsime koronaviruso situaciją mokyklose. 

Vilniaus Gabijos progimnazijos vadovai nusprendė, kad dėl koronaviruso protrūkio, dalis mokinių mokysis nuotoliniu būdu. Tuo metu Vilniaus savivaldybė piktinasi, kad Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) vis dar nėra sukūręs visuotinio algoritmo mokykloms, kuris padėtų apsispręsti kada jau verta taikyti nuotolinį mokymą.  Iš viso Gabijos progimnazijoje koronavirusas nustatytas aštuoniems vienos klasės septintokams. Šiuo metu saviizoliacijoje yra 18 mokytojų ir trys septintokų klasės – 70 moksleivių. 

Pašnekovė – NVSC Vilniaus departamento direktorė Rolanda Lingienė, Vilniaus vicemeras Vytautas Mitalas ir Vilniaus Gabijos progimnazijos laikinasis direktorius Andrius Kniška.

Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika tvirtina, kad medžioklė Žuvinto rezervate buvo ir yra draudžiama. Tuo metu Žuvinto biosferos rezervato direkcijos vadovas Arūnas Pranaitis, teigia, kad draudimas medžioti liko galioti tik centrinėje biosferos rezervato dalyje.

Pašnekovai: Žuvinto biosferos rezervato direkcijos vadovas Arūnas Pranaitis ir Aplinkos ministerijos viceministrė Ligita Valalytė.

Komentarai


Naujausi epizodai