Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Su kokiais 3 valstybių lyderiais prezidentas sako užmezgęs artimiausią ryšį?

07.14 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Šiandien prezidentas Gitanas Nausėda spaudos konferencijoje pristatė, ką pavyko nuveikti per antrus kadencijos metus. Įvardino savo laimėjimus ir klaidą, negailėjo kritikos Sveikatos apsaugos ministerijai, komentavo, kaip sekėsi pildyti „gerovės valstybės“ viziją. Išskirtinai Žinių radijui telefonu atsakė į klausimą, su kuo per šiuos dvejus metus, iš užsienio valstybių lyderių, pavyko užmegzti artimiausią ryšį.

Svarbiausios citatos, išskirtinis prezidento komentaras Žinių radijui ir viso to aptarimas su Mykolo Romerio universiteto politologu Sauliumi Spurga – pirmoje laidos dalyje.

Antra tema: Europos Sąjunga šiandien atskleidė planą kovai su klimato kaita. Pagrindinis šio plano tikslas – iki 2050-ųjų tapti klimatui neutraliu žemynu. Prezidentas Gitanas Nausėda spaudos konferencijoje šiandien taip pat akcentavo Žalios Lietuvos idėjos įgyvendinimą, Seimui jau pristatytos teisėkūros pataisos, padėsiančios sustiprinti aplinkosaugos rizikų vertinimą. Šiandien apie klimato kaitos klausimus kalbame su judėjimo „Fridays for Future“ (liet. „Penktadieniai ateičiai“) nare Gabija Gorobecaite. Ją kalbina Žinių radijo praktikantė Jonė Sąlygaitė.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai