Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Siekdamas valstybinio užsakymo, kyšį duoda kas dešimtas verslininkas?

05.15 Trečiadienis 17:05
Darius Matas

Šešėlinė ekonomika Baltijos valstybėse pernai susitraukė tik Estijoje, tuo tarpu Lietuvoje ir Latvijoje – toliau plėtėsi, rodo Stokholmo ekonomikos mokyklos Rygoje kasmet atliekamų tyrimų duomenys. Skelbiama, jog šešėlinės ekonomikos ir bendrojo vidaus produkto santykis Lietuvoje per metus padidėjo 0,5 punkto iki 18,7 proc. Pasak apžvalgos, parengtos anonimiškai apklausus įmonių vadovus, Lietuva išsiskiria iš Baltijos šalių aukštu kyšininkavimo lygiu, ypač valstybės užsakymų srityje.

Pokalbis su „Transparency International“ Lietuvos skyriaus programų vadove Ingrida Kalinauskiene.

Antroji tema – atidaromas eismas baigta statyti Rusnės estakada virš potvynio užliejamo kelio Šilutė-Rusnė ruožo. Pokalbis su Rusnės seniūne Dalia Drobniene.

Trečioji tema – ką darytumėte radę miške bejėgį pelėdos jauniklį? Parsineštumėte namo? Gamtos fotografas sako, kad tai – didžiulė klaida. Kodėl? Pokalbis su gamtos fotografu Mariumi Čepuliu.

Komentarai


Naujausi epizodai