Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Seimo nariui – įtarimai dėl sunkaus seksualinio nusikaltimo. Ką jis į tai?

01.23 Pirmadienis 17:05
Tomas Loiba

Ikiteisminiame tyrime dėl prievartavimo ir tvirkinimo, kuriame figūruoja mandato atsisakantis Seimo narys Kristijonas Bartoševičius, minimi mažiausiai du galimai seksualiai išnaudoti vaikai, patvirtino su informacija apie tyrimą supažindinti šaltiniai. Į klausimus apie jam metamus kaltinimus atsako pats Kristijonas Bartoševičius. Pateikiame ir Generalinės prokuratūros komentarą.

Antra laidos tema: Smulkieji ūkininkai skambina pavojaus varpais. Teigia, kad stambieji konkurentai kuria monopolius ir be saiko superka tūkstančius hektarų žemės. Dėl to ne tik nyksta kaimai, bet ir kyla maisto kainos bei prastėja produktų kokybė. Ar reikia gelbėti šeimos ūkininkus? Laidoje dalyvauja jaunasis ūkininkas Vytautas Buivydas ir žemės ūkio ministras Kęstutis Navickas

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai