Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Seimas nusprendė nesisiaurinti teisinės neliečiamybės

07.16 Antradienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Seimas antradienį atmetė siūlymą siaurinti parlamentarų, teisėjų, ministrų imunitetą. Pagal siūlytas Konstitucijos pataisas, Seimo narys, teisėjas, ministras, premjeras galėtų būti traukiami baudžiamojon atsakomybėn be parlamento ar prezidento sutikimo, jeigu jie įtariami padarę apysunkį ar sunkesnį nusikaltimą. Apie tai kalbame su Seimo nariu, konservatoriumi Mykolu Majausku ir MRU prof., buvusiu Konstitucinio teismo pirmininku Vytautu Sinkevičiumi.

Antra tema: Daugiau nei pusė vartotojų nežino, kas gina jų teises, parodė Valstybės kontrolės atliktas auditas. Jį aptariame su Valstybės kontrolės Valdymo audito departamento direktore Jurgita Grebenkoviene ir Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos kancleriu Edvinu Pabrinkiu.

Trečia tema: Nuo kitų metų prie šviesoforų neliks lentelių, leidžiančių sukti į dešinę degant raudonam šviesoforo signalui. Kodėl reikia tokių pokyčių, komentuoja Susisiekimo ministerijos saugaus eismo ekspertas Vidmantas Pumputis.

Komentarai


Naujausi epizodai