Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Premjeras S. Skvernelis įtaria konservatorius planuojant perversmą

12.06 Ketvirtadienis 17:05
Darius Matas

Po įnirtingų diskusijų ir kaltinimų tiek valdantiesiems, tiek opozicijai Seimo nariai šiandien po antrojo svarstymo pritarė kitų metų biudžeto projektui ir nutarė galutinai jį svarstyti bei priimti gruodžio 11 dieną. Opozicija siūlė biudžetą priimti savaite vėliau, bet valdantieji atmetė šį siūlymą. Nesutarimai tuo nesibaigia. Premjeras Saulius Skvernelis tikina turįs konservatorių suręstą „valstiečių“ valdžios nuvertimo planą. Šiame plane, tikina vyriausybės vadovas, yra deklaruotas nuoseklus esamos „valstiečių“ valdžios nuvertimo siekis ir leido suprasti, kad sekmadienį organizuojamas žurnalisto Andriaus Tapino mitingas taip pat yra šio plano dalis, praneša naujienų agentūra ELTA. Galiausiai premjeras tvirtino, kad reaguodamas į situaciją imsis atitinkamų priemonių – ketinama sustiprinti visų valstybės objektų apsaugą.

Komentuoja finansų ministras Vilius Šapoka ir Mykolo Romerio universiteto docentas Virgis Valentinavičius.

Antroji tema - Kultūros ministerijoje paskelbti šių metų Lietuvos nacionalinių kultūros ir meno premijų laureatai, jais tapo šeši kūrėjai: rašytojas Vytautas Martinkus – už intelektualiosios literatūros gylį, dirigentė Mirga Gražinytė – už muzikos interpretacijų jėgą ir Lietuvos garsinimą, rašytojas Marius Ivaškevičius – už drąsų literatūros žingsni į teatrą, kino operatorius Audrius Kemežys – už talento ir dvasios šviesos pakylėtą operatoriaus meną, nutiesusį kelius į ateitį, aktorius Darius Meškauskas – už improvizacijos ir psichologinio tikslumo dermę, vizualaus meno kūrėjas Artūras Raila– už nepriklausomos vizualiosios kultūros formavimą.

Pokalbis su Nacionalinės kultūros ir meno premijos komisijos pirmininke Viktorija Daujotyte-Pakeriene.

Komentarai


Naujausi epizodai