Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Paskiepytieji rusiška ar kiniška vakcina nuo COVID-19 į ES negalės atvykti?

05.03 Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Europos Komisija pasiūlė leisti keliautojams, pilnai paskiepytiems nuo pandeminio koronaviruso Europos Sąjungos patvirtintomis vakcinomis, patekti į Bendriją, jeigu jie atvyksta iš šalių su gera epidemiologine padėtimi. Kaip tokia tvarka veiks? Klausiame Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje laikinosios vadovės Agnės Kazlauskaitės.

Antroje laidos temoje aptarsime orus. Kodėl sninga gegužę? Kur šiltas pavasaris? Paaiškins Vilniaus universiteto Hidrologijos ir klimatologijos katedros docentas Gintautas Stankūnavičius.

Trečioje dalyje aptarsime Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje rastą knygų lobį. Kokios tai knygos? Kodėl tik dabar nuspręsta atverti seifą, kuriame jos buvo? Kokia jų vertė? Kalbame su bibliotekos kultūrinės veiklos vadybininke ryšiams su visuomene Monika Straupyte.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai