Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Parduotuvėje gavote per daug grąžos? Jūsų gali ieškoti policija

02.26 Penktadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Tai istorija, nutikusi Panevėžyje. Vakar buvo ieškomas vyras, gruodžio viduryje gavęs 90 eurų per daug grąžos. Jo atvaizdas policijos paviešintas socialiniuose tinkluose, informacija apie paiešką pasidalino naujienų portalai. Ar tai reiškia, kad grąžą skaičiuoti privaloma? Jei jos neperskaičiavote ir nepastebėjote, kad gavote per daug – esate nusikaltėlis? Situaciją aiškinamės antroje laidos dalyje su Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyr. specialistu Tadu Martinaičiu.

Laidą pradedame politinėmis aktualijomis. Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai partijos pirmininką nusprendė rinktis iš vieno kandidato – dabartinio vadovo Gabrieliaus Landsbergio. Partijos vadovo ieško ir socialdemokratų partija. Kaip tai sekasi jiems? Taip pat aptarsime ir konservatorių užmojus keisti rinkimų tvarką. Tai darome drauge su Mykolo Romerio universiteto dėstytoju, politologu, dr. Virgiu Valentinavičiumi.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai