Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Olimpinės žaidynės – vėl be Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės. Kas nutiko?

2024-07-08, Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Antras olimpines žaidynes iš eilės praleis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė. Šiąnakt įvykusiose varžybose Puerto Rikas įrodė savo pranašumą ir lemiamose rungtynėse dėl kelialapio į Paryžių, rezultatu 68-79, išsiuntė mus namo tuščiomis. Kol puertorikiečiai šoka pergalės šokius, mūsiškių balsuose – miglotos kalbos apie savo ateitį rinktinėje. Vyriausiasis treneris Kazys Maksvytis sako, kad sprendimą dėl savo ateities jau turi, tačiau jį pirmiausiai pasakys federacijai. Federacijos prezidentas Vydas Gedvilas sako, kad nenori daryti skubotų sprendimų, tačiau treneris tikslo išeiti į olimpines žaidynes neįvykdė. Kodėl pralaimėjome? Kokios to pamokos? Kas galėtų pakeisti K. Maksvytį, jei jau šis trauksis? Kalbame su portalo 15min.lt Sporto redaktoriumi Kęstu Rimkumi.

Antroje laidos dalyje – ištrauka iš Žinių radijo laidos „Dienos klausimas“, kurioje kolegė Jonė Sąlygaitė atsargos pulkininko Gintaro Bagdono teiravosi, kad Vašingtone prasidedančiame NATO viršūnių susitikime svarbiausia Lietuvai ir ko gali tikėtis Ukraina.

BNS nuotr.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai