Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Nuotaikos Ukrainoje, išmestos XIX amžiaus knygos ir naujausi JAV rinkimų rezultatai

11.09 Trečiadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Nors pastarosiomis savaitėmis girdime apie Ukrainos pergales, tačiau miestai skendi tamsoje, didelė dalis ukrainiečių susiduria su vandens trūkumu, didžiulį nerimą ir toliau kelia artėjanti žiema. Kokiomis nuotaikomis gyvena deokupuotų zonų gyventojai? Kaip atrodo Charkivas ir kokia situacija Kijeve? To klausiame Žinių radijo laidos „Labas, Milda" vedėjos Mildos Matulaitytės-Feldausen, šiomis dienomis lankančios karo siaubiamą Ukrainą.

Antroji laidos dalis. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto bendrabučių kieme kauniečiai pastebėjo į didelį statybinių atliekų konteinerį metamas senas knygas. Paaiškėjo, kad dalis jų XIX ir net XVIII amžiaus knygos. Tai sukėlė nerimą, ar tinkamai yra atsisveikinama su galimai kultūriniu paveldu. Kaip šią situaciją mato muziejininkai? Kalbame su Lietuvos liaudies buities muziejaus vyriausiuoju muziejininku Justu Rimavičiumi.

Trečioji laidos dalis. Keliaujame į Ameriką. Žinių radijo žurnalistė Aistė Čiučiurkaitė iš Vašingtono praneša naujausius JAV kadencijos vidurio rinkimų rezultatus.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai