Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Nauja sesija – senos problemos: vėl subyrėjo „tvarkiečių“ frakcija

09.10 Antradienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Jau antrą kartą byra „tvarkiečių“ frakcija – prieš tai, iš jos pasitraukus Darbo partijos atstovui, situaciją gelbėti puolė „valstietė“ Agnė Širinskienė, tačiau, kilus skandalui, vietoj jos pas „tvarkiečius“ perbėgo kita „valstietė“. Kuri, panašu, jau gali grįžti į savo frakciją. Nes „Tvarkos ir teisingumo“ nariai dabar priklausys mišriai Seimo narių grupei – iš jos frakcijos pasitraukė keturi seimūnai, o likę trys – frakcijos sudaryti nebegali. 

Pokalbis su Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) profesoriumi Algiu Krupavičiumi. 

Antra tema: Pagaliau paaiškėjo, koks postas Europos Komisijoje atiteks Lietuvos deleguotam „valstiečiui“, ekonomikos ir inovacijų ministrui Virginijui Sinkevičiui. Jam siūlomas už aplinkos ir vandenynų klausimus atsakingo eurokomisaro portfelis. Jo reikšmę ir būsimą Europos Komisiją aptariame su Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovu Arnoldu Pranckevičiumi.

Trečia tema: Šįvakar atrankinėse rungtynėse į 2020 m. Europos futbolo čempionatą susitinka Lietuvos ir Portugalijos ekipos. Portugalijos komanda kartu su lyderiu Cristianu Ronaldo jau išbandė Vilniaus stadiono dangą. Tačiau dar nėra aišku, ar jis pasirodys šioje aikštelėje šįvakar, ar tik sėdės ant suolelio. Ar turi Lietuva nors kiek šansų atsilaikyti prieš Europos lyderius?

Komentuoja Lietuvos žurnalistų sąjungos Sporto žurnalistų klubo pirmininkas Tautvydas Vencevičius. 

Komentarai


Naujausi epizodai