Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Mokesčiai dirbantiems savarankiškai didės ar mažės?

10.18 Ketvirtadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Anksčiau teigta, kad dirbantiems savarankiškai mokesčiai neturėtų keistis, tačiau Vyriausybės pateiktame „Sodros“ biudžeto projekte numatoma, kad apmokestinamųjų pajamų bazė kils nuo dabartinių 50% iki 100%.

Kaip skelbia delfi.lt, asmenys, vykdantys individualią veiklą, išskyrus verslo liudijimų turėtojus, mokės 19,5 proc. nuo 100 proc. apmokestinamųjų pajamų, o įmokų lubos sieks 43 vidutinius darbo užmokesčius.

Tuo metu Socialinės apsaugos ir darbo ministerija teigia, kad savarankiškai dirbančių asmenų apmokestinamąją naštą 2019 m. siekiama išlaikyti panašiame lygmenyje kaip ir 2018 metais.

Kalbame su Lietuvos buhalterių ir auditorių asociacijos (LBAA) prezidente Daiva Čibiriene ir Socialinės apsaugos ir darbo viceministre Egle Radišauskiene.

Antra tema - YouTube sparčiai plinta filmukas apie Lietuvą.

Prieš porą dienų į platformą įkeltas filmukas jau peržiūrėtas beveik 260 tūkstančių kartų. Autoriai Jokūbas Laukaitis ir Vytautas Jašauskas sako, kad šį pristatomąjį filmuką sukūrė, nes jau pabodo aiškinti kur yra ta mūsų šalis Lietuva. Kuo filmukas unikalus ir kodėl šaltibarščiai yra pagrindinis jo herojus kalbame su keliautoju Jokūbu Laukaičiu.

Komentarai


Naujausi epizodai