Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Metai po riaušių prie Seimo: ar istorija gali kartotis?

08.10 Trečiadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė, Gabrielė Aputytė

Praėjo metai po riaušių prie Seimo, kurių metu buvo sužaloti policijos bei Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, nukentėjusiais pripažinti Seimo nariai, žiniasklaidos atstovai. Kas iš pradžių buvo laikoma taikiu mitingu, vakare virto riaušėmis. Tyrimas, kuriame nustatomi riaušių organizatoriai, vyksta iki šiol. Sausio mėnesį generalinis komisaras Renatas Požėla žiniasklaidai teigė, kad artimiausiu metu byla pasieks teismą, tačiau kol kas teismo ji nepasiekė, ir kada tai įvyks – vis dar nėra aišku. Ar ateityje scenarijus gali pasikartoti? Ką dabar veikia „penktoji kolona“?

Apie tai Žinių radijo praktikantė Gabrielė Aputytė kalba su LRT Tyrimų skyriaus vadove Indre Makaraityte.

Antroje laidos dalyje išgirsite ištrauką iš laidos „Dienos klausimas“, kuriame įvykius Ukrainoje komentavo politologas Alvydas Medalinskas ir atsargos pulkininkas, Gynybos paramos fondo vadovas Vaidotas Malinionis.

 

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.contribee.com/ziniuradijas
Prenumeruoti

Naujausi epizodai