Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Lukašenkos teatras pasienyje: kas gali patikėti tokia nesąmone?

08.18 Trečiadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė, Julija Abuašvili

„Turime parodyti, kad esame atsparūs tokioms nesąmonėms arba tokioms dezinformacijoms", – sako vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė. Šalia pagrindinio ir labai svarbaus darbo Lietuvos pasieniečiai pasienyje su Baltarusija gali stebėti gyvai kuriamą spektaklį. Valstybės sienos apsaugos tarnyba pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota dirbtinė filmavimo aikštelė pasienyje, į kurią baltarusiai pasieniečiai atsiveda migrantus ir filmuoja, kad neva juos išgelbėjo nuo lietuvių pasieniečių skriaudos. Vaizdo įraše girdisi kaip žmonės vaidina sužeistus, dėkoja pasieniečiams, kad jiems neva padeda. Pašnekovas – pasieniečių profesinės sąjungos pirmininkas Jevgenijus Amelinas, Vilniaus universiteto docentas, informacinių karų specialistas Mantas Martišius.

Antroji tema – šiandien Lietuvoje lankosi Europos Parlamento vadovas Davidas Sassoli. Jis susitiko ministre pirmininke Ingrida Šimonyte. Sassoli teigia, kad Aliaksandro Lukašenkos veiksmai – pažeminimas, už kurį turi būti atlyginta. Plačiau apie tai – Julijos Abuašvili parengtame reportaže.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai