Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Lietuva be imigrantų neišsivers?

04.16 Antradienis 17:05
Darius Matas

Lietuvos gyventojų skaičius vėl gali pasiekti 3 milijonus, tačiau tai neįmanoma be imigrantų - forume „Lietuvos demografinė politika ir sprendimai“ sako Darbo rinkos instituto vadovas, profesorius Boguslavas Gruževskis. Dar pernai vyriausybė teigė, kad Iki 2021-ųjų vyriausybė yra nusiteikusi stabilizuoti demografinę situaciją bei prognozuoja, kad iki 2030-ųjų vėl tapsime trijų milijonų šalimi. Kokie didžiausi demografiniai iššūkiai laukia Lietuvos? Kokių sprendimų reikia?

Pokalbis su Užimtumo tarnybos vadove Ligita Valalyte ir Lietuvos pramoninkų konfederacijos viceprezidentu Vidmantu Janulevičiumi.

Antroji tema - Seime priimtos Miškų įstatymo pataisos, įteisinusios urėdijų pertvarką, prieštarauja Konstitucijai. Konstitucinis Teismas šiandien paskelbė, kad ypatingos skubos tvarka, kuria jos buvo priimtos, gali būti naudojama tik išskirtiniais konstituciškai pagrįstais atvejais, iškilus grėsmei valstybės ar visuomenės saugumui. Kodėl Seimas teisėkūros srityje linkęs skubėti?

Pokalbis su Valstybės kontrolės Valdymo audito departamento vyriausiąja patarėja Sigita Gorovniova.

Trečioji tema - sukrėsti vakar Paryžiuje įvykusios tragedijos, kai didžiulis gaisras nuniokojo Paryžiaus Švč. Dievo Motinos katedrą, žmonės jau aukoja pinigus jos atstatymui. Kaip įvykius vertina Prancūzijos sostinės gyventojai? Komentuoja Paryžiuje gyvenanti žurnalistė Ieva Balsiūnaitė.

Komentarai


Naujausi epizodai