Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Koncertina kyla, lėktuvai iš Irako ne – ar tai pergalė?

08.05 Ketvirtadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Šiandien atnaujinta koncertinos statyba pasienyje su Baltarusija ties Druskininkais. Pasak vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės, dabar Lietuva turi tiek vielos, kad pakaks 20-iai kilometrų koncertinos. Ji taip pat teigė, kad tam, jog būtų apsaugotos jautriausios pasienio vietos, reikia nutiesti 95 km aštrios tvoros. Iki šiol nutiesta apie 1,5 km tvoros. Pjaunančią vielą, reikalingą koncertinai statyti, planuojama gauti iš Estijos ir Ukrainos.

Laidoje girdėsite vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės komentarą šia tema ir kalbinsime pilietinės gynybos ir saugumo analizės centro „Locked N' Loaded" ekspertą Aurimą Navį.

Antroji tema – paskirtas naujas Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Ivanauskas. Ar pakels jis Lietuvos futbolą iš pelenų?

Pašnekovas – sporto komentatorius Ervinas Kvitkauskas.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai