Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Koks bus V. Pranckiečio likimas?

07.15 Pirmadienis 17:05
Aušra Jurgauskaitė

Kauno rajone vyksta valdančiosios valstiečių ir žaliųjų sąjungos tarybos posėdis. Jame partijos taryba sprendžia dėl pasitikėjimo partijos lyderiu Ramūnu Karbauskiu ir ar perduoti Seimo pirmininko poziciją koalicijos partneriams „socialdarbiečiams“. Apie politines aktualijas kalbame su VDU politologu Bernaru Ivanovu.

Antroji tema: Kauno ir Šiaulių darželiuose – salmoneliozės atvejai. Užkrėsta paukštiena į Lietuvą pateko iš Lenkijos, pranešė LNK žinios. Situaciją aiškinamės su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotoju Mantu Staškevičiumi.

Trečioji tema: Nepaisydama JAV prieštaravimų ir grasinimų, Turkija įsigijo rusiškų oro erdvės gynybos sistemų. Kokie čia Turkijos, JAV ir Rusijos interesai, aptariame su VU TSPMI prof. Dovile Jakniūnaite. 

Komentarai


Naujausi epizodai