Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokių pokyčių reikia Genocido ir rezistencijos tyrimo centrui?

04.01 Ketvirtadienis 17:05
Aistė Čiučiurkaitė

Seimas iš pareigų atleido Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro (LGGRTC) direktorių Adą Jakubauską. Per slaptą balsavimą už šio pareigūno atstatydinimą balsavo 79 parlamentarai, prieš buvo keturi, vienas biuletenis sugadintas. Centro direktorių skiria ir atleidžia Seimas. Kad pareigūnas būtų atleistas, už tai turėjo balsuoti ne mažiau kaip 71 parlamentaras. Šiame balsavime planavo nedalyvauti Seimo „valstiečiai“ ir „darbiečiai“.

Pašnekovai: mokslininkė, atleista iš LGGRTC Mingailė Jurkutė, Seimo nariai Mindaugas Puidokas ir Arvydas Anušauskas.

Antroji tema – Vilnius siūlo šventinį savaitgalį skiepytis nuo COVID-19 platesnei grupei žmonių. Savaitgalį „AstraZeneca“ vakcinų bus apie 17 tūkst. Siūloma ateiti pasiskiepyti lėtinėmis ligomis sergantiems, abiturientams, sulaukusiems 18-os, dėstytojams, mokytojams, senjorams, sulaukusiems 65 m., su kuriais nepavyko susisiekti, užsienio misijų dalyviams.

Pašnekovas – Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai

audius ozalas list535
2021 m. balandžio 21 d.