Paskambinkite į studiją

Kraunasi...
Laidą ar jos ištrauką parsisiųsti galite tik asmeniniam naudojimui. Viešinti laidą ar jos ištrauką kitais, tarp jų - ir komerciniais, tikslais ir kanalais, laidos turinį paversti tekstu ir publikuoti galima tik gavus raštišką redakcijos sutikimą.

Kokių darbų pirmiausiai imsis jauniausias Lietuvos meras?

10.25 Pirmadienis 17:05
Jonė Sąlygaitė

Įvyko Kelmės ir Trakų rajonų merų rinkimai. Kelmėje pergalę rinkimuose pasiekė savarankiškas kandidatas Ildefonsas Petkevičius, besivaržęs su socialdemokratų partijos atstovu Stasiu Jokubausku. Trakų rajono meru išrinktas Liberalų sąjūdžio kandidatas Andrius Šatevičius. Vakar antrajame ture jis įveikė Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos kandidatą Jaroslavą Narkevičių. A. Šatevičius, kuriam šiuo metu 30 metų, tapo jauniausiu Lietuvos meru. Kokie pokyčiai laukia Trakų rajono? Kurių darbų bus imtasi pirmiausia?

Pokalbis su naujuoju Trakų rajono meru Andriumi Šatevičiumi.

Antroji laidos tema: Atviru laišku į prezidentą besikreipusi LGBTQ+ bendruomenei priklausančio vaiko mama Rasa Račienė, šiandien vyko į susitikimą Prezidentūroje. Kreipimesi į prezidentą prašoma skleisti Lietuvą vienijančią, o ne skaldančią retoriką, apie LGBTQ+ asmenų problemas kalbėti būtent su bendruomene, o ne trečiosiomis šalimis, taip pat pažadėti, kad Lietuvoje turėsime pagarbų ir orų Partnerystės įstatymą. Kokios nuotaikos po susitikimo? Ar pavyko dėl kažko susitarti? R. Račienės komentaras.

Palaikote Žinių radiją? Prisidėkite prie jo veiklos tapdami jo rėmėjais: www.patreon.com/ziniuradijas

Komentarai


Naujausi epizodai